biometaani jätkukampaania

Algas biometaani jätkukampaania

Sellest nädalast on taas kolme nädala vältel meedias käimas biometaani jätkukampaania, mille eesmärgiks on suurendada kohaliku elanikkonna seas teadlikkust kodumaise rohegaasi osas.

Televisioonis jookseb igapäevaselt biometaani TV-klipp, millele võite peale sattuda eelkõige TV3 ja TV6 kanalitel, kuid samuti FOX, FOX LIFE ja National Geographic/Nickelodeon kanalitel.

Saates DUUBEL saab kas neljapäeval või reedel (täpsustamisel!) näha biometaani tootmisjaamas filmitud intervjuud biometaani tootja Ahto Ojaga, kes räägib täpsemalt biometaani tootmisest, ringmajanduse põhimõtetest ja sellest, et põllumajanduse ja biojäätmete valguses on kodumaise rohegaasi näol tegemist lahendusega, mis on nii keskkonnasõbralik kui tarbija jaoks odavam lahendus.

Sisuturundusartiklid koos pildimaterjali ja videoklipiga leiate Imelise Teaduse,  geenius.ee ja edasi.org veebilehtedelt. Kuu lõpus ilmuvas Imelise Teaduse paberajakirjas on samuti biometaani reklaam sees.

Erinevad biometaani kampaania bännerid on nähtavad nii geenius.ee erinevatel alamlehtedel, Postimehe, Auto24.ee, Delfi Forte veebilehekülgedel, kuid ka mujal ning ka mobiilivaates on bännerid mugavalt jälgitavad. Erinevad postitused saavad ka Fb-s suuremat tähelepanu.

Eestimaise rohegaasiga säästame üheskoos loodust ja raha!